ANASAYFA

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

DECK sistemleri

Dış mekanlarda uygulanan ahşabın kullanım ömrü çok sınırlıdır. Ahşap zemin kaplamanıza yılda 2 defa cila ve diğer kimyasal koruyucular ile bakım yapmak zorunda kalırsınız. Zamanla vida uçları dışarı çıkar, rutubet ahşap yüzeyini kaygan hale getirir.

 

Sadece ahşabın başlangıç maliyeti değil uzun vadede yüksek bakım maliyetleride sizin için problem yaratır. Tüm bu sorunlara karşı DECKER deck sistemleri aradığınız en ideal çözümdür.

 

Hem peyzaj alanlarında hem de havuz kenarlarında ihtiyacınız olan zemin kaplaması dayanıklı, güvenli ve uzun ömürlü olmalıdır.

 

Gizli klips sistemi, çok kolay kullanımlı

 

Kaymaz Yüzey

 

Çatlama ve kıymıklanmaya karşı garantilidir

 

PERGOLA sistemleri

DECKER ürünleri en son teknolojiler kullanılarak üretilen çevre dostu, peyzaj ve yapı malzemeleridir.

 

Benzersiz üretim prosesimiz sayesinde yüksek kalitedeki polimerler ve kurutulmuş ağaç talaşları, kuvvetli ve rutubete karşı dayanıklı pergola profillerine dönüşür.

 

Yüksek bakım maliyetlerinden tasarruf edin

 

Kolay temizlik

 

CEPHE sistemleri

Doğal ağaç dokusuna sahip ahşap kompozit cephe kaplama profilleri, evlerin, villaların, ofislerin, otellerin ve ticari binaların dış görünümünü güzelleştirmek için ideal bir çözümdür. Değişik renk alternatifleri ile yeni veya renove edeceğiniz binanıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Ahşap kompozit cephe kaplama profilleri mükemmel yalıtım özelliğinin yanı sıra yağmura, rüzgara, güneşe ve kara karşı yüksek koruma sağlar.

 

DECKER, ahşap muadil ürünlere göre kıymıklanmayan, çürümeyen veya çatlamayan mükemmel bir alternatiftir.

 

DECKER ürünleri zor hava koşullarına rağmen yıllarca mükemmel görünümünü korur.

 

Hızlı ve pratik uygulama

ÇİT sistemleri

DECKER çit, dış mekanlarınızda dilediğiniz alanı çevreleyerek güvenli şık bir yaşam alanına dönüştürmek için pratik ideal bir çözümdür.

 

Nem korkunuz olmaksızın, ahşap kompozit profiller düşük bakım masrafıyla size çürümeyen, uzun ömürlü, sağlam çit avantajlarını sunar.